Головна » Статті » Мої статті

Лідерство - запорука успіху

Відповідно до плану роботи районної ради старшокласників «Лідер» з метою допомоги дітям в організації роботи органів учнівського самоврядування, відпрацювання учнівською молоддю навичок ефективного лідерства, 01 грудня  2015 року о 10.00 год. на базі районного будинку творчості школярів відбулося засідання РРС «Лідер» та заняття школи навчання учнівського активу «Лідер».

На занятті були присутні: голова районної ради старшокласників «Лідер» Яна Балас та її заступник Юлія Кучер, голови шкільних учнівських рад із 29 ЗНЗ району, координатори діяльності учнівського самоврядування в районі, методист районного будинку творчості школярів, керівник школи «Лідер» Олена Кареліна.

На засіданні проведено анкетування «Мої слабкі та сильні сторони» із виявлення та оцінки організаторських здібностей активу шкіл. Олена Кареліна провела тренінг «Лідерство – запорука успіху», в ході якого учні познайомилися, попрацювали в групах, напрацювали навички правильного організування та планування будь-якої справи, розробили проект «Наша Україна – вільна, сильна і незалежна», зробили колаж «Україна - єдина» і висловили побажання та пропозиції щодо роботи школи.

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (02.12.2015)
Переглядів: 277 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: