Головна » Статті » Мої статті

Нагорода знайшла свого власника

Щорічно вихованці районного будинку творчості школярів беруть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці». Конкурс проводиться з метою виховання у  дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності, пропаганди здорового і безпечного способу життя, а також загальнолюдських цінностей, формування свідомого і відповідального ставлення до безпеки, залучення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму, популяризації професії рятувальника, розвитку творчого потенціалу та виявлення і підтримки талановитих, обдарованих дітей.

У 2014-2015 навчальному році вихованець гуртка ПТМ (керівник Чарко Т.С.) Лотоцький Євген у номінації «Кросворд» посів  почесне І місце, а вихованки гуртка «М’яка іграшка» (керівник Ліщук О.С.) Бегас Юлія у номінації «Рукоділля» зайняла ІІ місце, гуртка «Художня студія» (керівник Зелінська М.Р.) Петрук Анастасія у номінації «Малюнок» виборола ІІІ місце. 

Для нагородження переможців до районного будинку творчості школярів завітав начальник СДПЧ-17 Руслан Йосипович Кукуруза та вручив дипломи і цінні подарунки.

Вітаємо наших вихованців та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (16.11.2015)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: