Головна » Статті » Мої статті

Настановна сесія МАН

23 вересня 2015 року в обласному комунальному позашкільному закладі «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулася щорічна Настановна сесія. Десята за ліком, цьогоріч вона зібрала в Актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування близько півтисячі юних слухачів, кандидатів у дійсні члени та дійсних членів МАН України з усієї Рівненщини. Були тут і юні науковці Млинівщини: Лук’янчук Іванна, Галас Майя, Навроцька Ангеліна, Карачун Анна, Новосад Андрій.

З мудрими порадами та настановами для майбутніх науковців до присутніх у залі звернулися: Пекарський Олег Миколайович, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Постоловський Руслан Михайлович, Почесний Президент Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, ректор Рівненського державного гуманітарного університету; Мошинський Віктор Степанович, доктор сільськогосподарських наук, професор, ректор Національного університету водного господарства та природокористування; Левицька Світлана Олексіївна, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури і духовності, доктор економічних наук, професор кафедри обліку та аудиту Національного університету водного господарства та природокористування; Пінчук Олег Леонідович, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри водогосподарського будівництва та експлуатації гідромеліоративних систем Національного університету водного господарства та природокористування, керівник гуртка РМАНУМ.

З планами закладу на майбутнє юних науковців ознайомив Андрєєв Олександр Анатолійович, відмінник освіти України, директор Рівненської Малої академії наук. Усі присутні в залі отримали мудрі настанови та Боже благословення від протоієрея Віталія Лотоцького, ректора Рівненської духовної семінарії.

Після пленарного засідання юні манівці та їх наукові керівники плідно та інтенсивно попрацювали у наукових відділеннях, отримавши вичерпну інформацію щодо написання наукового дослідження та участі у  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Збагачені почутим і побаченим, заряджені на серйозні наукові та творчі перемоги, майбутні науковці роз’їхалися по своїх навчальних закладах та дослідницьких лабораторіях.

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (29.09.2015)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: