Головна » Статті » Мої статті

Обласна профільна літня школа для лідерів учнівського самоврядування

Цьогоріч завдяки Програмі підтримки молоді на 2016-2020 роки, схваленій розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2015 року № 716 та затвердженій рішенням Рівненської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 18, управлінням освіти і науки забезпечено проведення обласної літньої профільної школи для лідерів учнівського самоврядування.

 У період із 22 по 26 серпня поточного року 20 найактивніших лідерів учнівського самоврядування, учнів 8-11 класів з усієї області відпочили та отримали можливість розвинути свої лідерські якості на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка».

 До роботи школи було залучено тренера Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксану Салівончик, психолога та завідуючу відділом КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Лілію Шехтер та Ольгу Ільіч.

 Програма літньої школи передбачала тренінги, спрямовані на розвиток лідерських якостей та організаторських здібностей, формування екологічної свідомості, ораторське мистецтво, протидію насильства, проект – менеджмент, патріотичне виховання.

 З нагоди Дня Державного прапора України та 25-річниці незалежності України учнями підготовлено та презентовано флешмоб «Україна понад усе. 25 незалежних років», виконано пісні про Україну.

 Учасники профільної школи розробили та презентували власні проекти, які прийнято до реалізації лідерами області у новому навчальному році.

 На завершення всі учні отримали сертифікат учасника літньої школи лідерів учнівського самоврядування.

 Успішному виконанню програми школи сприяли затишна атмосфера, професіоналізм та людяність працівників табору а також чудова літня погода.

 

За інформацією управління освіти і науки Рівненської обланої державної інформації

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (01.09.2016)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: