Головна » Статті » Мої статті

Обласні змагання з початкового технічного моделювання

23 березня 2017 року відбулися обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, у яких взяли участь 17 команд, 34 учасники з позашкільних навчальних закладів області.

 Метою змагань було стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації; пошук та підтримка обдарованих учнів молодшого шкільного віку; підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти; обмін досвідом з організації технічної творчості дітей.

 Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність його польоту в приміщенні.

Млинівщину на змаганнях представляла команда районного будинку творчості школярів: Домарацький Максим, Сінчук Ярослав, вихованці гуртка початкового технічного моделювання (керівник Чарко Тетяна Святославівна).

 Юні техніки вибороли ІІІ місце в особистій першості з теоретичного заліку.

 Вітаємо Максима, Ярослава та Тетяну Святославівну з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (12.04.2017)
Переглядів: 55 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: