Головна » Статті » Мої статті

Підсумки конкурсів "Новорічна композиція", "Український сувенір"

 Метою і завданням Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.

Цьогорічна виставка районного БТШ  відзначилася оригінальністю експонатів і активністю учасників. 10 кращих робіт вихованців представлять Млинівський район на обласному етапі.

На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка  «Український сувенір» проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, популяризації дитячої художньої творчості засобами народного мистецтва, сприяє налагодженню духовного контакту дитини, батьків та педагогів у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті.

Цьогоріч на виставку у районному БТШ представлено вироби, в яких мистецькими засобами передано знайомі й близькі кожному з нас образи та сюжетні сцени, втілено теплий і світлий настрій українських традицій.  

Юні майстри виготовили сувеніри з дерева, соломи, трави, тканини, паперу, бісеру які  представляють собою зразки традиційних і копії стародавніх іграшок, дизайнерські вироби, сучасні саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. 10 кращих робіт вихованців представлять Млинівський район на обласному етапі.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (20.01.2016)
Переглядів: 292 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: