Головна » Статті » Мої статті

Підсумки обласного конкурсу "Знай і люби свій край"

УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н А К А З

 

19.06.2014                                                                                        

м. Рівне

№ 397

 

Про підсумки ІІ обласного етапу

конкурсу декоративно-ужиткового

та  образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 січня 2013 року № 11, наказу управління  освіти  і  науки  обласної  державної   адміністрації  від               09 квітня 2014 року № 230 «Про проведення ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», з метою пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму з 14 травня по 13 червня 2014 року був проведений                 ІІ обласний етап конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

На виставку-конкурс надійшло 532 роботи із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів усіх районів області, міст: Кузнецовськ, Острог, Дубно та Рівне. Були представлені роботи з 16 професійно-технічних навчальних закладів.

На підставі рішення журі

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Визнати переможцями і нагородити дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації переможців ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за напрямами:

 

«Художнє різьблення по дереву»

Литвинчука Сергія, вихованця комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (І місце);

2

 

Бабича Олексія, вихованця Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості Володимирецького району (ІІ місце);

         учасників гуртка «Художня обробка деревини» Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецького району (ІІ місце);

         Семенюка Владислава, вихованця Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

         Федорчука Павла, учня Рівненського навчально-виховного комплексу

 № 12 (ІІІ місце);

Плужника Дмитра, Щирук Марію - вихованців комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (ІІІ мсце).

 

«Художнє ліплення та пластилінографія»

Тимошик Марину, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (І місце);

Озеругу Ірину, вихованку Рафалівського центру дитячої та юнацької

творчості Володимирецького району (ІІ місце);

Музику Тамару, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (ІІІ місце).

 

«Художнє плетіння, ткацтво»

Мельничук Катерину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (І місце);

Галагуз Юлію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІ місце);

Сібірьову Вєроніку, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Русін Олександру, вихованку Демидівського будинку творчості школярів (ІІІ місце).

 

«Вязання шпицями, гачком»

Канаєву Тамару, вихованку Зарічненського Будинку учнівської молоді              (І місце);

Іваник Христину, вихованку Демидівського будинку творчості школярів (ІІ місце);

учасників гуртка «Плетіння шпицями та гачком» Старорафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецького району (ІІ місце);

Савчук Вікторію, вихованку Корецького районного Будинку школярів  (ІІІ місце);

Ліщину Вікторію, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (ІІІ місце);

Дишкант Галину, вихованку Демидівського будинку творчості школярів (ІІІ місце).

3

 

«Українська вишивка»

Дусєву Іванну, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (І місце);

Кучіну Аліну, вихованку Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (ІІ місце);

Безнюка Віталія, вихованця Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІ місце);

Бреус Наталію, Котяш Ольгу – вихованок Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (ІІІ місце);

Безкостну Катерину, вихованку Рівненського районного Будинку школяра (ІІІ місце);

Мазепу Ольгу, вихованку комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» м.Березне (ІІІ місце).

 

«Художня вишивка»

Волосячик Марину, вихованку комунального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» (І місце);

Федорук Софію, вихованку комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (ІІ місце);

Ковальчук Юлію, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІ місце);

Чучупалову Вікторію, ученицю Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце);

Приймак Діану, вихованку Демидівського будинку творчості школярів (ІІІ місце);

Гонтар Ірину, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (ІІІ місце).

 

«Народна лялька»

Столярчук Марію, вихованку Районного центру дітей, юнацтва та молоді смт Гоща (І місце);

Полюхович Іванну, вихованку Дубровицького центру позашкільної освіти (ІІ місце);

Трохлюк Поліну, вихованку комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» м.Березне (ІІ місце);

Ткаченко Олену, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІІ місце);

Себу Христину, вихованку комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (ІІІ місце).

 

«Мяка іграшка»

Татарчук Діану, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра

(І місце);

4

 

Братащук Жанну, ученицю Мильчанської загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району (ІІ місце);

учасників гуртка «М’яка іграшка» Рафалівського центру дитячої та юнацькоїтворчості Володимирецького району (ІІ місце);

Наумець Ірину, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (ІІІ місце).

Домбровську Діану, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (ІІІ місце);

Павловську Марію, вихованку Корецького районного Будинку школярів (ІІІ місце).

 

«Вироби з тіста»

Учасників зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);

Сніжко Катерину, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради (ІІ місце);

Швороб Ярославу, вихованку Рівненського районного Будинку школяра (ІІ місце);

Іванову Ольгу, Хильчук Лілію - вихованок комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» м.Березне (ІІІ місце);

Гулу Марію, вихованку Сарненського будинку дітей та молоді (ІІІ місце);

Шпаковську Марію, ученицю Крупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дубровицького району (ІІІ місце).

 

«Вироби зі шкіри»

Роботюк Ірину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (І місце);

Ясковець Лілію, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (ІІ місце).

 

«Декоративний розпис, народний живопис»

Колбун Аліну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради (І місце);

Гольонко Олександру, Супрунову Ірину – учениць Сарненського районного ліцею «Лідер» (ІІ місце);

Хомич Сніжану, ученицю Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівського району (ІІ місце);

Сергійчук Дарину, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІІ місце);

Алєксєєвець Поліну, ученицю Сарненського навчально-виховного комплексу «школа-колегіум» (ІІІ місце).

 

 

5

 

«Паперопластика, оригамі»

Липкіну Вікторію, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);

Зінчука Сергія, вихованця Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІ місце);

Волчецьку Юлію, вихованку комунального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» (ІІ місце);

Гриняву Мар’яну, вихованку комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (ІІІ місце);

Демідову Катерину, вихованку Корецького районного Будинку школярів (ІІІ місце);

Придуду Маргариту, вихованку Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (ІІІ місце).

 

«Тканепластика, штучні квіти»

Учасників гуртка «Юний моделіст» комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (І місце);

Черняк Діану, вихованку Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (ІІ місце);

Дорощук Олесу, ученицю Рівненської гуманітарної гімназії (ІІ місце);

Єремейчук Яну, ученицю Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (ІІІ місце);

Федчук Людмилу, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради (ІІІ місце).

 

«Набивання килимковою голкою»

Повар Вікторію, вихованку Корецького районного Будинку школярів               (І місце);

Іллюкова Віталія, вихованця комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (ІІ місце);

Мельник Руслану,  вихованку Дубровицького центру позашкільної освіти (ІІІ місце).

 

«Вироби з соломки»

Небелицю Ірину, вихованку Корецького районного Будинку школярів

(І місце);

Роботюк Ірину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Корнійчук Вікторію, вихованку комунального закладу «Районний

Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради (ІІ місце).

Кусак Ганну, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (ІІІ місце);

6

 

Федорчук Богдану, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІІ місце);

Орос Людмилу, ученицю Колоденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району (ІІІ місце).

 

«Вишивка стрічкою»

Єфанову Юлію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (І місце);

Савчук Валерію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІ місце);

Вашук Анастасію, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІ місце);

Чучупалову Вікторію, ученицю Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (ІІІ місце);

Фесюк Ірину, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

Мамчич Катерину, вихованку комунального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» (ІІІ місце).

 

«Бісероплетіння»

Бердич Вікторію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (І місце);

Янчук Юлію, вихованку Демидівського будинку творчості школярів

(ІІ місце);

Дацюк Наталію, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (ІІ місце);

учасників гуртка «Чарівна намистинка» Зарічненського Будинку учнівської молоді (ІІІ місце);

Бойчук Аліну, ученицю Оржівського навчально-виховного комплексу «школа-колегіум» Рівненського району (ІІІ місце);

учасників гуртка «Бісероплетіння» Дубровицького центру позашкільної освіти (ІІІ місце).

 

«Вишивка, інкрустація бісером»

Козярець Тетяну, Озеругу Любов – учениць Полицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецького району (І місце);

Чумак Діану, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (ІІ місце);

Протасюк Наталію, вихованку Рівненського районного будинку школяра (ІІ місце);

Валькевич Наталію, вихованку Зарічненського Будинку учнівської молоді (ІІІ місце);

Самчук Анастасію, вихованку комунального закладу «Районний Будинок

7

 

учнівської молоді» Дубенської районної ради (ІІІ місце);

Кравчук Марію, вихованку комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» м. Березне (ІІІ місце).

 

«Лозоплетіння»

Клебан Тетяну, Остапюк Надію - вихованок Рівненського районного будинку школяра (І місце);

Літвіна Вадима, вихованця Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІ місце);

учасників гуртка «Природний матеріал в дизайні» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Карпович Богданну, вихованка Районного центру дітей юнацтва та молоді смт Гоща (ІІІ місце);

Андрощук Юлію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

 Червінського Івана, вихованця Демидівського будинку творчості школярів (ІІІ місце).

 

«Аплікація»

Матерян Анну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради (І місце);

Орлову Наталію, вихованку комунального закладу «Соснівський Центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (ІІ мсце);

Оксенюк Яну, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Осейчук Світлану, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

Яковюк Анну, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (ІІІ місце).

 

«Розпис на склі»

Калюту Ангеліну, вихованку комунального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» (І місце);

Демчук Вікторію, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (ІІ місце);

Крук Діану, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

Власюк Юлію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІІ місце);

Петрук Мирославу, ученицю Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (ІІІ місце).

 

8

 

«Витинання»

Кравчук Софію, вихованку Районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради (І місце);

Мазепу Ольгу, вихованку комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» м. Березне (ІІ місце).

Даценюка Ореста, вихованця Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (ІІІ місце).

 

«Вироби з природних матеріалів»

Бондар Олену, вихованку Степанського Будинку дітей та молоді Сарненського району (І місце);

Король Аліну, ученицю Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанського району (ІІ місце);

Королюк Марію, вихованку Демидівського будинку творчості школярів (ІІ місце);

Марчука Романа, вихованця Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

учасників гуртка «Екологічний» Зарічненського Будинку учнівської молоді (ІІІ місце);

Дуду Ольгу, ученицю Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівського району (ІІІ місце).

 

«Фелтінг» (валяння з вовни)

Пархуту Аліну, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (І місце);

Парету Даниїла, вихованця Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Мельничук Дарину, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІІ місце).

 

«Ізонитка»

Кузьмич Катерину, ученицю Великожитинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району (І місце);

Савчук Анну, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце);

Лясковець Ольгу, ученицю Великоолексинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

 

 «Образотворче мистецтво. Живопис»

вікова категорія 8-10 років

Лилак Іванну, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (І місце);

Пасічника Романа, вихованця Рівненського міського Палацу дітей та молоді (ІІ місце);

9

 

Вдовіну Ілону, вихованку Радивилівського районного Будинку школяра (ІІІ місце).

 

вікова категорія 11-14 років

Момотюк Валентину, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (І місце);

Колодежну Валерію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІ місце);

Пронькіну Анастасію, ученицю Зарічненського навчально-виховного комплексу (ІІ місце);

Петрович Альону, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (ІІІ місце);

Петрушко Вікторію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 (ІІІ місце);

Стельмах Анну, ученицю Оржівського навчально-виховного комплексу

«школа-колегіум»  Рівненського району (ІІІ місце).

 

         вікова категорія 15-18 років

Савич Ольгу, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (І місце);

Чепко Вікторію, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (ІІ місце);

Мичку Тетяну, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Сарненського району (ІІ місце);

Федас Марію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

Созонюк Марію, ученицю Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Сарненського району (ІІІ місце);

Бондар Стеллу, вихованку Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (ІІІ місце).

 

«Графіка»

Савчук Анну, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (І місце);

Мілосту Ірину, ученицю Володимирецького районного колегіуму (ІІ місце);

Романчук Іванну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради (ІІІ місце);

 

 «Батік»

Коломієць Тетяну, вихованця комунального закладу «Соснівський Центр

еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Березнівського району (І місце);

10

 

Парашутіч Анну, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 (ІІ місце);

Кравчук Катерину, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу № 26 (ІІ місце);

Ясинську Юлію, вихованку Костопільського Будинку школярів та юнацтва (ІІІ місце);

 Власюк Юлію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІІ місце).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

2. Визнати переможцями і нагородити дипломом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації переможців ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учнів професійно-технічних навчальних закладів за напрямами:

 

«Художнє різьблення по дереву»

Ониська Назарія, учня Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (І місце);

 Меркулова Анатолія – учня Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (ІІ місце);

Шабака Олекесандра, учня  Вищого професійного училища № 22 м.Сарни (ІІ місце);

Бондаря Назара, учня Вищого професійного училища № 25

смт Демидівка (ІІІ місце);

Бокова Олександра, учня Вищого професійного училища № 29

смт Володимирець (ІІІ місце);

Гончарука Василя, учня Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (ІІІ місце).

 

«Українська вишивка»

Попенко Марію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну» (І місце);

Кот Ольгу, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей» (ІІ місце);

Захарчук Наталію, ученицю Вищого професійного училища № 22                      м. Сарни (ІІ місце);

Примак Любов, ученицю Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (ІІІ місце);

Гергелюк Віталіну, ученицю Квасилівського професійного ліцею (ІІІ місце);

Сергеєву Вікторію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (ІІІ місце).

11

 

 «Художня вишивка»

Власюк Ольгу, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (І місце);

Мороз Лілію, ученицю Рівненського професійного ліцею (ІІ місце);

Грицюк Світлану, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей» (ІІ місце);

Котнюк Діану, ученицю Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

 (ІІІ місце);

Нагорного Василя, учня Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (ІІІ місце);

Мельницук Ольгу, ученицю Вищого професійного училища № 25

смт Демидівка (ІІІ місце).

 

«Народна лялька»

Якимчук Ніну, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (І місце);

Видрича Олега, учня Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (ІІ місце);

Шевченко Ірину, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (ІІІ місце);

 

 «Вироби з тіста»

Яремчук Катерину, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей» (І місце);

Наливайка Івана, учня Вищого професійного училища № 1 м. Рівне                  (ІІ місце);

Маркович Олену, ученицю Радивилівського професійного ліцею                       (ІІІ місце).

 

«Декоративний розпис, народний живопис»

Савич Анастасію, ученицю Вищого професійного училища № 22                     м. Сарни (І місце);

Янковську Тетяну, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

(ІІ місце);

Подгаєва Андрія, учня Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (ІІІ місце);

Ковальчук Ірину, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (ІІІ місце).

 

«Вироби з природних матеріалів»

Кузенко Аліну, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (І місце);

12

 

Філіпову Юлію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну» (ІІ місце);

 Щевич Юлію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну» (ІІ місце);

Нечипорук Оксану, ученицю Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

(ІІІ місце);

Бухальського Назара, учня Клеванського професійного ліцею (ІІІ місце).

Мальцеву Анну, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ІІІ місце).

 

«Вишивка стрічкою»

Роботюк Ірину, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»

(І місце);

Кондратюк Анну, ученицю Вищого професійного училища № 25              смт Демидівка (ІІ місце);

Лавренчук Анну,  ученицю Вищого професійного училища № 22                     м. Сарни (ІІІ місце);

Курильчик Тетяну, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

(ІІІ місце).

 

«Бісероплетіння»

Зубик Тетяну, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (І місце);

Шинкар Інну, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (ІІ місце);

Наконечну Світлану, ученицю Вищого професійного училища № 22                м. Сарни (ІІ місце);

Савочку Павла, учня Вищого професійного училища № 1 м. Рівне                    (ІІІ місце);

Жигадло Ірину, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ІІІ місце).

 

«Вишивка бісером»

Лінчук Наталію, ученицю Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (І місце);

Семенюк Наталію, ученицю Клеванського професійного ліцею (ІІ місце);

Ярмолюк Оксану, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ІІ місце).

Ясковця    Володимира,     учня      Державного      навчального      закладу

13

 

«Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (ІІІ місце);

Захарчук Наталію, ученицю Рівненського професійного ліцею (ІІІ місце).

 

«Лозоплетіння, вироби з соломки»

Магрела Валентина, ученицю Вищого професійного училища № 22

м. Сарни (І місце);

Фролову Світлану, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

(ІІ місце);

Позняхівську Ірину, ученицю Клеванського професійного ліцею                      (ІІІ місце).

 

«Паперопластика, оригамі»

Совпенчук Марину, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

(І місце);

Дорошко Тетяну, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (ІІ місце);

Ротар Марію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей» (ІІІ місце).

 

«Художнє плетіння , ткацтво»

Гризовську Ілону, ученицю Рівненського професійного ліцею (І місце);

Косарик Марину, ученицю Рівненського професійного ліцею (ІІ місце);

Петрук Ольгу, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ІІІ місце);

 

«Вироби зі шкіри»

Шуляк Наталію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (І місце);

Остапенка Владислава, учня Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

(ІІ місце).

 

«Ікебана»

Джурко Марину, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»  (І місце);

Супрунюк Василину, ученицю Клеванського професійного ліцею

(ІІ місце).

 

 «Образотворче мистецтво. Живопис»

Люкову Віту, ученицю Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (І місце);

14

 

Ольховича Павла, учня Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей» (ІІ місце);

Мінюк Галину, ученицю Рівненського професійного ліцею (ІІ місце);

Федас Світлану, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (ІІІ місце);

Слуцького Івана, учня Вищого професійного училища № 25                            смт Демидівка (ІІІ місце);

Мельника Костянтина, учня Радивилівського професійного ліцею

(ІІІ місце).

 

3. Рекомендувати начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення, директорам загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів відзначити працівників, відповідальних за участь у обласному конкурсі, керівників гуртків, вчителів, майстрів виробничого навчання, які підготували переможців.

 

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки обласної державної адміністрації  Пекарського О.М.

 

 

Начальник  управління                                                                  Г. Таргонський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (03.07.2014)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: