Головна » Статті » Мої статті

Результати обласного конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

 27 листопада 2014 року комунальним закладом “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради проведено обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді.

 Метою проведення  конкурсу є підтримка та розвиток науково-технічної творчості серед учнівської молоді; сприяння  професійній орієнтації учнів; залучення учнівської молоді до раціоналізаторства і винахідництва; поглиблення знань та навичок у галузі техніки та виробництва.

 У заході взяли участь 24 учні із 12 районів та міст області.

 Конкурс проводився у наступних номінаціях: «Матеріалознавство та технологічні процеси», «Транспортні системи та обладнання», «Електроніка та приладобудування», «Інформаційні та комунікаційні технології», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

Млинівський район представляла команда районного будинку творчості школярів: Рикун Петро, вихованець гуртка «Фізико-технічний», керівник Марчук Святослав Дмитрович та Рудик Марія, Камакін Сергій, вихованці гуртка «Винахідництво та раціоналізаторство», керівник Рудик Анатолій Антонович.

Вітаємо дітей та їх керівників із відмінними результатами виступів!

Адже у номінації «Транспортні системи та обладнання» Камакін Сергій посів І місце, а Рудик Марія ІІІ місце. А у номінації «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність» Рикун Петро виборов ІІ місце.

Бажаємо юним винахідникам та їх керівникам подальших успіхів у науково-технічній творчості!

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (04.12.2014)
Переглядів: 124 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: