Головна » Статті » Мої статті

Результативність гуртківців районного БТШ за 2014-2015 н.р.

Переможці районних, обласних та всеукраїнських конкурсів

серед гуртківців районного будинку творчості школярів Млинівської районної ради Рівненської області

2014-2015 навчального року

 

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Гурток

Місце

Конкурс

Керівник

Районні конкурси

Крутяк Юлія

8 кал Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Читці-декламатори»

ІІ

Районний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів

Шевчук А.В.

 

 

Ляльковий театр «Барвінок»

Районний будинок творчості школярів

Ляльковий театр «Барвінок»

І

Районний огляд-конкурс драматичних колективів та лялькових театрів «Україно, любий край»

Тимощук Н.С.

                     

 

Обласні конкурси

Виробнича бригада „Колос”

(Новоукраїнська ЗОШ)

Районний будинок творчості школярів

«Паросток»

Гран-Прі

Обласний збір учнівських трудових об’єднань

Прядунець В.А.

Прядунець Валентина Анастасіївна

Районний будинок творчості школярів

«Паросток»

І

Обласний заочний конкурс науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.

 

«Юні лісівники»

Районний будинок творчості школярів

«Юні лісівники»

Подяка

Обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»

        Ковальчук Ю.В.

Баланчик Уляна,

7 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Паперовий світ»

ІІ

Нак. №82

Від 28.11 2014

РОЦНТТУМ

Обласна виставка-конкурс з ори гамі «Паперовий світ»

Зелінська М.Р.

Рикун Петро,

10 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Фізико-технічний»

ІІ

Нак. №85

Від 01.12 2014

РОЦНТТУМ

Обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

Марчук С.Д.

Камакін Сергій,

9 клас Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Районний будинок творчості школярів

«Винахідництво та раціоналізаторство»

І

Нак. №85

Від 01.12 2014

РОЦНТТУМ

Обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

Рудик А.А.

Рудик Марія,

10 клас Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Районний будинок творчості школярів

«Винахідництво та раціоналізаторство»

ІІІ

Нак. №85

Від 01.12 2014

РОЦНТТУМ

Обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді

Рудик А.А.

Гурток «Юні лісівники»

Районний будинок творчості школярів

«Юні лісівники»

Подяка

Всеукраїнська акція  «День юного натураліста», обласний етап.

Поліщук О. В.

Члени гуртка «Юні лісівники-дендрологи»

Районний будинок творчості школярів

«Юні лісівники-дендрологи»

Подяка

Обласний етап Всеукраїнської трудової акції  «Ліси для нащадків»

Ковальчук Ю. В.

Бугай Олена,

 5 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Бісероплетіння»

ІІІ

Нак.699

Від 29.12.

2014

Обласний конкурс з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Гаврилюк В.Ф.

Петрук Анастасія,

4 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Художня студія»

ІІ

Нак.699

Від 29.12.

2014

Обласний конкурс з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Зелінська М.Р.

Бложко Людмила,

6 клас Острожецький НВК

Районний будинок творчості школярів

«Народні промисли»

ІІІ

Нак.699

Від 29.12.

2014

Обласний конкурс з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Репецька К.М.

Скороходова Світлана, 9 клас Радянська ЗОШ І-ІІ ст..

Районний будинок творчості школярів

«Мистецька студія»

ІІІ

Нак.699

Від 29.12.

2014

Обласний конкурс з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Зінчук Т.В.

Бегас Юлія,

7 клас Млинівська ЗОШ № 3

Районний будинок творчості школярів

«М’яка іграшка»

ІІІ

Нак.699

Від 29.12.

2014

Обласний конкурс з ткане пластики «Оксамитовий рай»

Ліщук О.С.

Петрук Анастасія,

4 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Художня студія»

І

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Зелінська М.Р.

Бегас Юлія,

8 клас Млинівська ЗОШ №3

 

Районний будинок творчості школярів

«Мотанка»

Диплом

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Ліщук О.С.

Бугай Олена,

5 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Бісероплетіння»

Диплом

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Гаврилюк В.Ф.

Скороходова Світлана, 9 клас Радянська ЗОШ І-ІІ ст..

Районний будинок творчості школярів

«Мистецька студія»

Диплом

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Зінчук Т.В.

Королюк Світлана,

Лобозінська Ніна,

8 клас Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Районний будинок творчості школярів

«Обереги»

Диплом

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Кулакевич О.Й.

Рокунь Софія,

2 клас Млинівська Гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Аплікація соломкою»

Диплом

Нак.18

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»

Лащук С.Ф.

Мікулін Ірина,

5 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«М’яка іграшка»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Ліщук О.С.

Сергійчук Дарина,

7 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Паперовий світ»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Зелінська М.Р.

Фесюк Дарина,

5 клас Острожецький НВК

Районний будинок творчості школярів

«Народні промисли»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Репецька К.М.

Вівчарюк Богдана,

6 клас Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Районний будинок творчості школярів

«Обереги»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Кулакевич О.Й.

Рокунь Софія,

2 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Аплікація соломкою»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Лащук С.Ф.

Костик Тетяна,

9 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Художня вишивка»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Заріцька Н.Є.

Єсіпова Софія,

3 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Бісероплетіння»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Гаврилюк В.Ф.

Ващук Діана,

2 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Вироби з природного матеріалу»

І

Нак. №15

Від 21.01.

2015

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Гарбар М.П.

Домарацька Софія Віталіївна

Районний будинок творчості школярів

«Поглиблене вивчення історії»

ІІ

Нак. №104

Від 02.03. 2015р.

ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Загоруйко С.В.

Новосад Андрій Ігорович

Районний будинок творчості школярів

«Поглиблене вивчення  археології»

І

Нак. №104

Від 02.03. 2015р

ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Жила І.С.

Дубінчин Василь Васильович

Районний будинок творчості школярів

«Поглиблене вивчення історії»

ІІІ

Нак. №104

Від 02.03. 2015р

ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Загоруйко С.В.

Мосійчук Юрій Леонідович

Районний будинок творчості школярів

«Паросток»

ІІ

Нак. №104

Від 02.03. 2015р

ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Прядунець В.А.

Мосійчук Юрій Леонідович

Районний будинок творчості школярів

«Паросток»

ІІІ

Нак. №104

Від 02.03. 2015р

ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Прядунець В.А.

Чикіль Вікторія,

8 клас Бокіймівська ЗОШ

Районний будинок творчості школярів

«Юний журналіст»

ІІ

Нак .№ 10

Від 09.02

2015

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Бєлялова І.М.

Петрук Анастасія,

4 клас Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Художня студія»

ІІІ

Нак .№ 10

Від 09.02

2015

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Зелінська М.Р.

Сергійчук Дарина,

7 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Художня студія»

ІІ

Нак .№ 10

Від 09.02

2015

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Зелінська М.Р.

Кудрик Катерина

Острожецький НВК

Районний будинок творчості школярів

«Народні промисли»

ІІ

Нак .№ 10

Від 09.02

2015

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Репецька К.М.

Єсіпова Софія,

3 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Бісероплетіння»

І

Нак .№ 10

Від 09.02

2015

Обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

Гаврилюк В.Ф.

Сергійчук Дарина,

7 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Паперовий світ»

ІІІ

 

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі

Зелінська М.Р.

Ляльковий театр «Барвінок»

Районний будинок творчості школярів

Ляльковий театр «Барвінок»

І

Обласний огляд-конкурс драматичних колективів та лялькових театрів «Україно любий край!»

Тимощук Н.С.

Кравчук Софія,

8 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Витинанка»

І

Нак №267

Від 12.05

2015

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Гаврилюк В.Ф.

Мазуркевич Христина, 3 клас

Млинівська гуманітарна гімназія

Районний будинок творчості школярів

«Бісероплетіння»

ІІ

Нак №267

Від 12.05

2015

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Гаврилюк В.Ф.

Єсіпова Софія,

 3 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Вироби з природного матеріалу»

ІІІ

Нак №267

Від 12.05

2015

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Гарбар М.П.

Щебетюк Вікторія,

8 клас Острожецький НВК

Районний будинок творчості школярів

«Народні промисли»

ІІ

Нак №267

Від 12.05

2015

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Репецька К.М.

Вашук Анастасія,

8 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Театр мод»

ІІІ

Нак №267

Від 12.05

2015

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Ліщук О.С.

Поліщук Денис,

5 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

ІІІ, ІІІ

Нак №29

Від 05.05

2015 РОЦНТТУМ

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші)

Варійчук М.В.

Драченко Назар,

5 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

І

Нак №29

Від 05.05

2015 РОЦНТТУМ

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші)

Варійчук М.В.

Руднік Дмитро,

7 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

І

Нак №29

Від 05.05

2015  РОЦНТТУМ

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші)

Варійчук М.В.

Команда районного БТШ (Поліщук Денис, Драченко Назар, Руднік Дмитро)

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

ІІ

Нак №249

Від 05.05

2015 

УОН

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші)

Варійчук М.В.

Домарацький Максим, 1 клас Млинівська гімназія

Районний будинок творчості школярів

«ПТМ»

ІІІ

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

Чарко Т.С.

Шарун Ілля

Районний будинок творчості школярів

«Народні промисли»

ІІІ

Обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання

Репецька К.М.

Рикун Петро,

10 клас Млинівська ЗОШ №1

Районний будинок творчості школярів

«Фізико-технічний»

ІІІ

 

Обласна виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Марчук С.Д.

Новосад Андрій

10 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

ІІІ

 

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі)

Варійчук М.В.

Поліщук Денис,

5 клас Млинівська ЗОШ №3

Районний будинок творчості школярів

«Авіамоделювання»

І

 

Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі)

Варійчук М.В.

Гурток «Квітникарі»

Районний будинок творчості школярів

«Квітникарі»

ІІІ

Обласний заочний

етап  Всеукраїнського конкурсу

з флористики та фітодизайну

 

Чарко Т.С.

 

Всеукраїнські конкурси

 

Виробнича бригада „Колос”

(Новоукраїнська ЗОШ)

Районний будинок творчості школярів

«Паросток»

І

Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

Прядунець В.А.

Петрук Анастасія

Районний будинок творчості школярів

«Художня студія»

І

Всеукраїнська виставка- конкурс «Український сувенір»

Зелінська М.Р.

Мікулін Ірина

Районний будинок творчості школярів

«М’яка іграшка»

І

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставки «Новорічна композиція»

Ліщук О.С.

Новосад Андрій

Районний будинок творчості школярів

«Поглиблене вивчення археології»

ІІІ

ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Жила І.С.

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (01.09.2015)
Переглядів: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: