Головна » Статті » Мої статті

Засідання РРС «Лідер» та заняття школи навчання учнівського активу «Лідер»

Відповідно до плану роботи районної ради старшокласників «Лідер» з метою допомоги дітям в організації роботи органів учнівського самоврядування, відпрацювання учнівською молоддю навичок ефективного лідерства,                     11 листопада  2014 року о 09.00 год. на базі районного будинку творчості школярів відбулося засідання РРС «Лідер» та заняття школи навчання учнівського активу «Лідер» з теми «Формування організаторських та управлінських вмінь у процесі роботи в органах учнівського врядування».

На занятті були присутні: голова районної ради старшокласників «Лідер» Яна Балас та її заступник Юлія Кучер, голови шкільних учнівських рад із 32 ЗНЗ району, координатори діяльності учнівського самоврядування в районі, методист районного будинку творчості школярів, керівник школи «Лідер» Олена Кареліна.

        На засіданні було обговорено питання «Про планування роботи районної школи «Лідер» на 2014-2015 н.р» та прийнято до реалізації проекти: «Слава Україні», «Герої не вмирають», «Молодь – за здоровий спосіб життя», «Чисте подвір’я – чиста вулиця».  Проведено анкетування із виявлення та оцінки організаторських здібностей активу шкіл. Олена Кареліна провела тренінг «Я - лідер», в ході якого учні познайомилися, попрацювали в групах, напрацювали навички правильного організування та планування будь-якої справи, зробили колаж «Портрет справжнього лідера» та висловили побажання та пропозиції щодо роботи школи.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (11.11.2014)
Переглядів: 253 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: