Головна » Статті » Мої статті

ІХ обласний збір лідерів учнівського самоврядування

20 травня 2015 року на базі Палацу дітей та молоді м. Рівного делегація Млинівської РРС «Лідер»: Балас Яна, голова РРС «Лідер», Кучер Юлія, заступник голови РРС «Лідер», учениці 9 класу Млинівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів та координатор РРС Олена Кареліна відвідали ІХ обласний збір лідерів учнівського самоврядування з теми «Лідерство на благо суспільства», у якому взяли участь 80 старшокласників та 18 координаторів учнівського самоврядування зі всієї області.

         Збір проведено з метою підведення підсумків роботи обласної ради старшокласників Рівненщини у поточному навчальному році, надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та методичної допомоги учням навчальних закладів області для розвитку соціальної активності і усвідомленої суспільної позиції молоді; формування патріотизму у дітей та учнівської молоді; виховання почуття самосвідомості, творчої ініціативи.

З вітальним словом виступила головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, координатор обласної ради старшокласників “ІМПУЛЬС” Ровкач Ангеліна Василівна.

 У рамках збору відбулись:

 патріотичний захід «З Україною в серці», у якому взяли участь воїни, учасники антитерористичної операції; голова та представники благодійного фонду «Рідна країна»; волонтери організації «Допомога армії. Рівне» та лідери учнівського самоврядування області;

 сесія обласної ради старшокласників з теми: «Підсумки роботи обласної ради старшокласників та шляхи удосконалення її діяльності у 2015-2016 навчальному році»;

 круглий стіл для координаторів лідерського руху з метою обміну досвідом роботи районних (міських) осередків учнівського самоврядування;

 ІІ (очний) етап обласного конкурсу на кращу символіку обласної ради старшокласників.

 На цьогорічному зборі лідери мали унікальну можливість поспілкуватись із справжніми патріотами – захисниками нашої Батьківщини а також вручити їм малюнки, сувеніри та обереги. Справжнім подарунком та окрасою зустрічі стала концертна програма вихованців художніх колективів Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

 Ініціативною групою лідерів учнівського самоврядування області підготовлено подарунки та відеозвернення для дітей із Маріуполя з метою консолідації у боротьбі за єдність та цілісність України, нероздільність її території та народу, що її населяє.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (21.05.2015)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: