Головна » Статті » Мої статті

Заняття школи "Лідер"

Відповідно до плану роботи районної ради старшокласників «Лідер» з метою допомоги дітям в організації роботи органів учнівського самоврядування, відпрацювання учнівською молоддю навичок ефективного лідерства, 24 лютого  2015 року о 10.00 год. на базі районного будинку творчості школярів відбулося засідання РРС «Лідер» та заняття школи навчання учнівського активу «Лідер».

На занятті були присутні: голова районної ради старшокласників «Лідер» Яна Балас та її заступник Юлія Кучер, голови шкільних учнівських рад із 26 ЗНЗ району, координатори діяльності учнівського самоврядування в районі, методист районного будинку творчості школярів, керівник школи «Лідер» Олена Кареліна.

        На засіданні проведено анкетування із виявлення та оцінки організаторських здібностей активу шкіл. Олена Кареліна провела тренінг «Я - лідер», в ході якого учні познайомилися, попрацювали в групах, напрацювали навички правильного організування та планування будь-якої справи, зробили колаж «Портрет справжнього лідера» та висловили побажання та пропозиції щодо роботи школи.

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (25.02.2015)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: