Головна » Статті » Мої статті

Заняття районної школи навчання учнівського активу "Лідер"

Відповідно до плану роботи районної ради старшокласників «Лідер» з метою допомоги дітям в організації роботи органів учнівського самоврядування, відпрацювання учнівською молоддю навичок ефективного лідерства, 22 березня  2016 року о 10.00 год. на базі районного будинку творчості школярів відбулося засідання РРС «Лідер» та заняття школи навчання учнівського активу «Лідер».

На занятті були присутні: голова районної ради старшокласників «Лідер» Яна Балас та її заступник Юлія Кучер, голови шкільних учнівських рад із 26 ЗНЗ району, координатори діяльності учнівського самоврядування в районі, методист районного будинку творчості школярів, керівник школи «Лідер» Олена Кареліна, методист КУ « Млинівський районний методичний кабінет» Інна Жила.

Із вітальним словом виступила Інна Жила, побажала головам учнівських рад плідної праці, весело і з користю провести час. Також провела нараду для координаторів учнівського врядування.

Олена Кареліна провела тренінг «Згуртування і контакт у групі», в ході якого учні познайомилися, попрацювали в групах, парах, напрацювали навички ефективної командної взаємодії, створили витвір мистецтва «Дружній колектив», пограли веселі рухавки і висловили побажання та пропозиції щодо роботи школи.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (24.03.2016)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: