Головна » Статті » Мої статті

Звітна конференція РРС "Лідер"

17. 05 2016 року відбулася підсумкова конференція РРС «Лідер». На конференції були присутні голови учнівських рад, координатори учнівського врядування із 27 ЗНЗ району, голова РРС «Лідер» Яна Балас, заступник голови РРС «Лідер» Юлія Кучер, координатор РРС «Лідер» Олена Олександрівна Кареліна.

Лідери учнівських рад показали звіти-презентації про зреалізовані проекти у своєму навчальному закладі протягом 2015-2016 навчального року: «Наша Україна – вільна, сильна, незалежна», «Молодь – за здоровий спосіб життя», «Чисте подвір’я – чиста вулиця». 

За підсумками конференції роботу РРС «Лідер» визнано задовільною та сформовано електронну базу із реалізації проектів у 2015-2016 навчальному році. Варто відзначити, що для учнів та їх вчителів небайдужа доля країни у цей важкий для неї час. Усі учнівські ради протягом 2015-2016 навчального року активно займалися волонтерською діяльністю: організовували ярмарки-продажі, благодійні концерти, скриньки для пожертв, збір теплих речей та продуктів харчування, плели захисні сітки для учасників АТО. Не оминули увагою людей похилого віку: допомагали по господарству, вітали зі святами. Також  організовували благодійні акції, ярмарки-продажі для адресної допомоги дітям з особливими потребами, сиротам. До Дня пам’яті та примирення, Дня здоров’я, Дня сім’ї, Дня миру організовували цікаві флешмоби.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (30.05.2016)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: