Головна » Статті » Мої статті

Звітно-виборна конференція РРС "Лідер"

16. 05 2017 року відбулася підсумкова звітно-виборна конференція РРС «Лідер». На конференції були присутні голови учнівських рад, координатори учнівського врядування із 19 ЗНЗ району, голова РРС «Лідер» Яна Балас, заступник голови РРС «Лідер» Юлія Кучер, координатор РРС «Лідер» Олена Олександрівна Кареліна.

Перемогу на виборах голови РРС «Лідер» здобула Юлія Галенда, учениця 8 класу Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Лідери учнівських рад показали звіти-презентації про зреалізовані проекти у своєму навчальному закладі протягом 2016-2017 навчального року: патріотичного «Україна – це ми!», волонтерського «З добром у серці», екологічного проекту.

 За підсумками конференції роботу РРС «Лідер» визнано задовільною та сформовано електронну базу із реалізації проектів у 2016-2017 навчальному році. Варто відзначити, що усі учнівські ради протягом 2016-2017 навчального року активно займалися волонтерською діяльністю: організовували ярмарки-продажі, благодійні концерти, скриньки для пожертв, збір теплих речей та продуктів харчування, плели захисні сітки для учасників АТО. Не оминули увагою людей похилого віку: допомагали по господарству, вітали зі святами. Також організовували благодійні акції, ярмарки-продажі для адресної допомоги дітям з особливими потребами, сиротам. До Дня пам’яті та примирення, Дня здоров’я, Дня сім’ї, Дня миру організовували цікаві та змістовні флешмоби.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (17.05.2017)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: