Головна » Статті » Мої статті

Міжнародний день інвалідів у районному БТШ

Уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день інвалідів. З нагоди свята 4 грудня  районний будинок творчості школярів гостинно зустрів вихованців Млинівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Надія», їх батьків та гостей.

Страшно і болісно говорити про сьогоднішнє нелегке життя людей з обмеженими фізичними можливостями. Чітких рецептів для душевного спокою і життя без болю ніхто не дасть,  не тільки пігулками та мікстурами їх можна лікувати, часом привітне і лагідне слово краще заспокоює та втішає людей, додає їм надії та оптимізму, моральної підтримки та впевненості в своїх силах.

Юні актори лялькового театру «Барвінок» районного БТШ: Соломія Кучер,  Юлія Вознюк, Мар’яна Шевчук разом із керівником Наталією Тимощук вирішили подарувати глядачам казку – виставу «У казковім лісі». Адже кожна людина із дитинства найбільше любить казку! З казки вона здобуває свої знан­ня, наслідує поведінку улюблених персонажів. Отже, і гармонійний роз­питок особистості швидше здійснюватиметься через казку, через її неор­динарні тавтології, бо ляльковий театр — один із дієвих засобів зробити мислення дітей про­дуктивнішим, розвинути їхню творчу уяву, спрямувати на добро.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (09.12.2016)
Переглядів: 53 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: