Головна » Статті » Мої статті

Районна звітна конференція РРС "Лідер"

28 квітня 2015 року на базі районного будинку творчості школярів відбулася звітна конференція РРС «Лідер».

На конференції були присутні голови учнівських рад, координатори учнівського врядування із 29 ЗНЗ району, голова РРС «Лідер» Яна Балас, методист РМК Марія Володимирівна Павлюк, координатор РРС «Лідер» Олена Олександрівна Кареліна.

Лідери учнівських рад показали звіти-презентації про реалізовані проекти у своєму навчальному закладі протягом 2014-2015 навчального року: «Слава Україні», «Герої не вмирають», «Молодь – за здоровий спосіб життя», «Чисте подвір’я – чиста вулиця».

За підсумками конференції роботу РРС «Лідер» визнано задовільною. Варто відзначити, що для учнів та їх вчителів небайдужа доля країни у цей важкий для неї час. Усі учнівські ради протягом 2014-2015 навчального року активно займалися волонтерською діяльністю: організовували ярмарки-продажі, благодійні концерти, скриньки для пожертв, збір теплих речей та плели захисні сітки для учасників АТО.

По завершенні конференції, голови учнівських рад та їх координатори були запрошені на День відкритих дверей у Млинівський районний суд Рівненської області. Голова суду Петро Васильович Феськов ознайомив молодь із специфікою роботи суду, відповів на усі запитання учнів.

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (29.04.2015)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: