Головна » Статті » Мої статті

"У колі гуртківської родини 2017"

У новий навчальний рік - із новими сподіваннями! 15 вересня у Млинівському будинку творчості школярів провели традиційне свято початку нового навчального року «У колі гуртківської родини».

Танцювати, малювати, вишивати, моделювати, робити аплікації з соломки чи плести з бісеру, вишивати, набивати голкою, складати оригамі - занять вистачить усім. На будь-який смак та вік. Варіацій, чим займатись дітлахам після уроків, у нас чимало.

Діти та батьки цього дня мали змогу ознайомитись з усім спектром освітніх послуг, що надає позашкільний навчальний заклад, познайомитись із педагогами та обрати гурток до душі.

Своїми таланами з гостями свята поділилися Валерія Ящук та Ірина Зламан, вихованці гуртка «Набивання голкою» - керівник Олена Кареліна, Яна та Юлія Черв’як, учениці  вокального гуртка «Первоцвіт» - керівник Віталій Торбич, учасники хореографічного колективу «Жасмин» - керівник Оксана Зань та Софія Чайка, вихованка гуртка «Авангард»  - керівник Алла Шевчук.

Діти та батьки мали можливість зробити світлини на згадку про зустріч у квітковій фотозоні.

Дорогі діти, якщо ви не встигли обрати гурток – не біда, адже двері Млинівського будинку творчості школярів відчинені для вас завжди!

 

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (18.09.2017)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: