Головна » Статті » Мої статті

Звітна конференція Млинівської Ради старшокласників «Лідер»

08. 05 2018 року на базі Млинівського будинку творчості школярів відбулася підсумкова звітна конференція Млинівської Ради старшокласників «Лідер». На конференції були присутні голови учнівських рад, координатори учнівського врядування із 10 ЗНЗ Млинівської ОТГ, голова РС «Лідер» Ілля Гриценко, заступник голови РС «Лідер» Юлія Галенда.

Лідери учнівських відзвітували про зреалізовані проекти у своєму навчальному закладі протягом 2017-2018 навчального року: патріотичного «Мій вклад у справу миру», волонтерського «Тепло наших сердець», екологічного проекту.

За підсумками конференції роботу РС «Лідер» визнано задовільною та сформовано електронну базу відео презентацій із реалізації проектів у 2017-2018 навчальному році. Варто відзначити, що усі учнівські ради протягом навчального року активно займалися волонтерською діяльністю: організовували ярмарки-продажі, благодійні концерти, скриньки для пожертв, збір теплих речей та продуктів харчування, плели захисні сітки для учасників АТО. Не оминули увагою людей похилого віку: допомагали по господарству, вітали зі святами. Також організовували благодійні акції, ярмарки-продажі для адресної допомоги дітям з особливими потребами, сиротам. До Дня пам’яті та примирення, Дня здоров’я, Дня сім’ї, Дня миру організовували цікаві та змістовні флешмоби. Також на високому рівні реалізувався екологічний проект: усі учнівські ради активно та наполегливо прибирали територію свого населеного пункту: подвір’я школи, сквери, парки, забуті могили, обеліски слави тощо. Також значна робота проведена з озеленення навколишнього середовища:  пройшли акції «Посадимо ліс разом», «Посади калину біля школи» тощо, створені барвисті квітники.

Категорія: Мої статті | Додав: LeKa (10.05.2018)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: